Depilacja laserem LightSheer pozwoli Ci cieszyć się jedwabiście gładką skórą, a jednocześnie zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. W naszych gabinetach oferujemy najwyższą jakość usług oraz najbardziej zaawansowaną technologię w laserowym usuwaniu owłosienia przy pomocy najnowszego lasera diodowego LightSheer firmy Lumenis, wyprodukowanego w roku 2010/2011. 

 

Urządzenie posiada certyfikat wydany przez U.S. Food and Drug Administration, organizacji słynącej z rygorystycznych wymogów dotyczących wydawania pozwoleń na sprzęt medyczny do powszechnego użytku, dzięki czemu gwarantujemy skuteczność i bezpieczeństwo.

 

Laserowe usuwanie owłosienia jest w pełni bezpieczne! Zabieg ten nie powoduje uszkodzeń skóry, może więc być wykonywany nawet w tak wrażliwych miejscach jak pachy, strefa bikini czy górna warga. Wiązka światła lasera diodowego LightSheer przenika przez skórę i niszczy mieszki włosowe, nie narusza jednak delikatnej struktury naskórka.

 

Cała procedura laserowego usuwania włosów podczas zabiegu jest bezpieczna, komfortowa i praktycznie bezbolesna!

 

Chcesz wiedzieć więcej o depilacji laserowej oraz o tym co się dzieje w naszej firmie?! Zajrzyj na naszego bloga DEPILACJA LASEROWA 4BODY

 
© 2011-2014 www.depilacja4body.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: thespark.pl