Wyłącz preloader
Salon Kosmetyki Laserowej 4 Body, Pułaskiego 34B, 37-700 Przemyśl

Body Sculpt - Fala Elektromagnetyczna

Rzeźbienie mięśni

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Body Sculpt polega na modelowaniu ciała poprzez jednoczesną redukcję tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni. Umożliwia to zaawansowana technologia HIFEM. Jej działanie związane jest z generowaniem energii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności, która wywołuje (w sposób selektywny) tak zwane skurcze supramaksymalne mięśni. W ten sposób pobudza rozrost włókien mięśniowych i włókien kurczliwych.

Działanie technologii HIFEM można przyrównać do treningu siłowego, z tą różnicą, iż ćwiczy ona mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością. Pozwala to uzyskać efekty, których nie zapewnią żadne plany treningowe.

Energia HIFEM generuje ponad 20 tysięcy wspomnianych skurczów supramaksymalnych mięśni, które sprawiają, że znacznie zwiększa się ich gęstość i objętość. Jednocześnie, podczas treningu, mózg otrzymuje informacje o konieczności dostarczenia dodatkowej energii w dużych ilościach. Organizm uwalnia ją z komórek tłuszczowych, dzięki czemu dochodzi do spalenia tkanki.

 

NASI PARTNERZY

COHERENT POLSKA
LUMENIS
Palomar Emerge
M'ONDUNIQ
NATINUEL
Mediderma