Wyłącz preloader
Salon Kosmetyki Laserowej 4 Body, Pułaskiego 34B, 37-700 Przemyśl

Salon firmowy

Depilacja laserowa LightSheer

Każdy z nas marzy o gładkiej i aksamitnej skórze, dlatego też pragniemy zaprosić Państwa do korzystania z usług depilacji laserowej w naszym gabinecie. Specjalizujemy się w trwalym usuwaniu owłosienia przy użyciu najnowszego lasera diodowego LightSheer firmy Lumenis.

Zobacz więcej
Depilacja4Body
 

Laser Frakcyjny - Emerge

To skuteczna terapia dla Twojej skóry w formie szybkiego oraz komfortowego zabiegu. Niezawodny pod wieloma względami laser frakcyjny przywróci jędrny i zdrowy wygląd Twojej twarzy oraz zredukuje niedoskonałości

Zobacz więcej
Depilacja4Body

 

Pielęgnacja skóry twarzy

Dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość usług oraz profesjonalną obsługę salon proponujemy kompleksową pielęgnację twarzy w oparciu o ekskluzywne kosmetyki renomowanych firm.

Zobacz więcej
Depilacja4Body
 

Mezoterapia

Mezoterapia jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów a także w leczeniu i profilaktyce łysienia.

Zobacz więcej
Depilacja4Body
 

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe jest odmładzającym zabiegiem przeciwstarzeniowym.

Zobacz więcej
Depilacja4Body
 

Modelowanie sylwetki - Liporadiologia VINCI

Wyszczuplanie, likwidacja celulitu, regeneracja skóry. Innowacyjne urządzenie LipoRadioLogie VINCI prezentuje najnowszą nieinwazyjną metodę leczenia miejscowej otyłości, cellulitu oraz wiotkości skóry. Wykorzystanie pięciu różnych technologii pozwala na uzyskanie najwyższej skuteczności zabiegów.

Zobacz więcej
Depilacja4Body
 

NASI PARTNERZY

COHERENT POLSKA
LUMENIS
Palomar Emerge
M'ONDUNIQ
NATINUEL
Mediderma