Wyłącz preloader
Salon Kosmetyki Laserowej 4 Body, Pułaskiego 34B, 37-700 Przemyśl

Pielęgnacja skóry twarzy

Dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość usług oraz profesjonalną obsługę salon proponujemy kompleksową pielęgnację twarzy w oparciu o ekskluzywne kosmetyki renomowanych firm. Oferujemy wyłącznie profesjonalne, sprawdzone, skuteczne w działaniu i najwyższej jakości preparaty oraz indywidualnie dobrany program pielęgnacyjny, odpowiadający specyficznym wymaganiom skóry.

 

Produkty Janssena oznacza się terminem „kosmeceutyk”jakim określa się, że dzięki ich zastosowaniu można nie tylko pielęgnować skórę ale również leczyć jej problemy. Dzięki nieograniczonej możliwości tworzenia kompozycji zabiegowych każdej klientce można zaproponować indywidualny program pielęgnacji lub leczenia skóry. Szeroka propozycja produktów do pielęgnacji domowej stanowi uzupełnienie oferty preperatów profesjonalnych.

 

Linia Natinuel, stworzona z myślą o pielęgnacji i zdrowiu skóry, opiera się na najnowszych badaniach i innowacjach w dziedzinie dermatologii oraz na ugruntowanym doświadczeniu w branży kosmetyki estetycznej, zdobytym przez starannie dobrany, nowatorski zespół naukowy. Każdy produkt do użytku profesjonalnego i domowego zawiera zestaw składników aktywnych, dobranych tak, aby w synergiczny i ukierunkowany sposób działały one na różne problemy skóry oraz wynikające z nich niedoskonałości.

NASI PARTNERZY

COHERENT POLSKA
LUMENIS
NATINUEL